Volím číslo 5. SHO. Švec pre TV Markíza: Nikdy sme neutekali z bojiska. Cesta naspäť nemožná!

Róbert Švec včera odpovedal Marcelovi Marcišiakovi, redaktorovi on-line spravodajstva TV Markíza, ktorý mu položil tieto otázky v súvislosti s parlamentnými voľbami:

Nerozmýšľa Slovenské Hnutie Obrody, že sa vzdá v prospech inej strany?

 Ak áno, v prospech ktorej?

 Ak nie, či veríte, že sa dostane do parlamentu?

Róbert Švec odpovedal jasne a presne, ako vždy:

Slovenské Hnutie Obrody nikdy neutekalo z bojiska a nebude utekať ani dnes. Budeme sa aj naďalej uchádzať o dôveru Slovákov. Cesta naspäť nemožná!

Veríme v úspech SHO, ak by sme neverili, tak by sme nekandidovali. Pre naše hnutie 29. februárom 2020 nič nekončí, všetko iba začína.

————————–

Prečítajte si tiež: Slobodný vysielač: Hosťom v našom štúdiu bude Róbert Švec. Vo štvrtok 20. februára. Naživo

————————–

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds