Volím číslo 5. SHO. Švec: TA3 nadbieha šovinistom. Žiadne kompromisy s neprispôsobivými

Vedenie spravodajskej televízie TA3 sa rozhodlo, že pred blížiacimi sa voľbami do NR SR obmedzí ústavné práva 13 kandidujúcich subjektov, ktoré sa uchádzajú o dôveru Slovákov v tohtoročných parlamentných voľbách a neumožní im, aby prezentovali svoje názory. Zároveň sa rozhodlo, že šovinistom a revizionistom, umožní, aby diskutovali v maďarskom jazyku a ignorovali štátny, slovenský jazyk.

Na rozhodnutie vedenia TA3 zareagoval Róbert Švec:

Spravodajská televízia TA3 nezvládala úlohy slovenskej spravodajskej televízie. Najprv vylúčila z predvolebných diskusií  13 z 25 kandidujúcich subjektov a následne dovolila aby šovinista a revizionista Menyhárt diskutoval v televízii v maďarskom jazyku a ignoroval štátny, slovenský jazyk. Diskusiu nezvládol ani zástupca strany Vlasť, ktorý sa podvolil vzniknutej situácii a diskutoval so slúchadlom v uchu, kvôli prekladu do slovenčiny. Nehoráznosť v priamom prenose. Toto chcete , Slováci? Slovenské Hnutie Obrody bude stáť aj naďalej v pevne aj v otázke neprispôsobivých šovinistov a revizionistov. Žiadne kompromisy s politickými dinosaurami, ktorí mentálne uviazli v 19. storočí. Aby Slovensko slovenským bolo.

Uverejňujeme aj reakciu Kataríny Bokovej, regionálnej zástupkyne SHO pre okres Martin a kandidátky do NR SR:

Čím bližšie k voľbám, tým sú opovážlivejší. Mienkotvorné médiá nám podsúvajú myšlienky, že je správne poddať sa, že musíme prijímať to, čo nám servírujú. Médiá pomáhajú udržiavať chaos, ale skutočne verím, že toto ľudí nebaví. Že budú voliť slušnosť, mravnosť, že dajú na svoje svedomie a prevezmú zodpovednosť. Ľudia budú voliť víťazov, budú voliť číslo 5. Slovenské Hnutie Obrody prinavráti normálnosť aj do verejného života.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik k podlým praktikám TA3: Máte plné ústa demokracie a rovnosti. Ale ste novodobí cenzori

————————-

Diskusiu nezvládol ani zástupca strany Vlasť, ktorý sa podvolil vzniknutej situácii a diskutoval so slúchadlom v uchu, kvôli prekladu do slovenčiny. Nehoráznosť v priamom prenose.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký reaguje na volebný program revizionistov: FIGYELEM! Šovinisti sú cesta do pekla

————————

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin a kandidátka do NR SR.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds