Švec: Na hlúpu výzvu máme odpoveď: Upracte si pred svojím prahom. Máte čo upratovať!

Na sociálnych sietiach sa objavila výzva, aby akože menšie národné strany stiahli svoju kandidátku a vo voľbách do NR SR podporili akože silnejšie a väčšie politické strany. Podobnú myšlienku prezentoval aj Roman Michelko, kandidát do NR SR za stranu Vlasť vo včerajšej diskusii v Slobodnom vysielači.

Na výzvu a aj Romana Michelka zareagoval Róbert Švec:

Dnes som sa dozvedel, že na Facebooku koluje nejaká fejková výzva, v ktorej je spomenuté aj Slovenské Hnutie Obrody, a ktorá aj nás vyzýva k tomu, aby sme stiahli kandidátku do NR SR a podporili akože silnejšie akože národné strany. Tak, aby bolo jasné, raz a navždy. Slovenské Hnutie Obrody kandiduje a bude kandidovať. Budeme o hlasy voličov bojovať do poslednej sekundy volebnej kampane. Vyše 20 rokov vás, kamaráti, presviedčajú, aby ste volili menšie zlo a tých, ktorí majú akože väčšie šance? A výsledok? Vždy nám vládlo a vládne to väčšie zlo. SHO je tu, bude a pôjde rozumnou a zodpovednou slovenskou cestou. Hrdo a dôstojne. Pre vás.

A pre tých, ktorí sa stavajú do pozície tých akože jediných správnych bojovníkov proti systému, a pritom už niekoľkokrát oklamali slovenských voličov, odkazujem, aby si upratali pred svojím prahom, pretože majú čo upratovať. SHO nebolo a ani nebude hnutím farizejov a politických podvodníkov a preto nevidím najmenší dôvod, aby sme sa vzdávali v prospech tých, ktorí už dokázali, že nie sú hodní dôvery Slovákov.

————————

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO. Švec pre TV Markíza: Nikdy sme neutekali z bojiska. Cesta naspäť nemožná!

————————

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds