Rádio Frontinus: V nedeľu 27. októbra bude hosťom v štúdiu Róbert Švec

V nedeľu 27. októbra vystúpi v Rádiu Frontinus Róbert Švec. Diskutovať a odpovedať na vaše otázky bude v relácii Debata na telefón, ktorá začne o 9.30 hod. Informácie o rádiu si môžete pozrieť TU.

„Aj touto cestou sa chcem poďakovať vedeniu rádia, že prejavilo záujem o diskusiu so mnou a že mi umožní sa slobodne a otvorene vyjadriť k aktuálnym spoločenským otázkam. V dnešnej dobe, kedy moja osoba ako aj Slovenské Hnutie Obrody čelia mediálnej blokáde veľkej časti médií a Facebook nás začal cenzurovať, napríklad aj tým, že zablokoval stránku SHO, na ktorej sme mali už vyše 47-tisíc fanúšikov, je postoj Rádia Frontinus veľmi korektný. A ja si rozhodnutie vedenia rádia veľmi vážim,“ konštatuje Róbert Švec.

————————

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Šfefan Polačik: Nás neumlčíte

————————

Prečo? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty. Toto je obraz dnešnej dekadentnej doby. Nezrušia stránku liberálnej skupinke, ktorá šíri nenávisť a praje smrť všetkým, ani politickým stranám a politikom, ktorí rozkradli Slovensko a urobili z neho kolóniu. Ale nevadí, kamaráti. Aj tento útok netolerantných a zlých ľudí nás len posunie vpred.

Róbert Švec počas diskusie v Rádiu Slobodný vysielač, v ktorom opäť vystúpi v nedeľu 10. novembra.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds