Radomír Pikna denníku Pravda: Namiesto toho, aby ste podporovali zdravé hodnoty, do nich kopete

V sobotu 20. júla sa v hlavnom meste našej vlasti uskutočnil ďalší ročník pochodu Hrdí na rodinu. Podujatie podporili aj členovia a sympatizanti nášho hnutia pod vedením podpredsedu Slovenského Hnutia Obrody Štefana Polačika. 

Účastníci pochodu verejne vyjadrili názor, že tradičná, normálna, zdravá rodina, rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi je výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti. 

V tejto súvislosti denník Pravda uverejnila kresbu Danglára, na ktorú reagoval Radomír Pikna, člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody: Už mám dosť toho, ako sa do nás navážajú denníky, ako teraz noviny Pravda. Vaša karikatúra nás nezastraší. Pochod podporil aj kňaz Marián Kuffa. My z SHO budeme vždy chrániť rodinu, ako základnú bunku spoločnosti! Je na nás vyhlásené mediálne embargo a robíte z nás satanistov a fašistov. Nerozumiem prečo aj vy útočíte na vlastný národ, namiesto toho, aby ste ho bránili a ochraňovali pred nepriateľom. Každá pijavica chce Slovensko zničiť až do základov. My si Slovensko nedáme a nedovolíme ho zničiť!!! Naši predkovia sa musia v hrobe obracať!!!

Danglár, Danglár. Koľko beriete za to, že zrádzate normálnosť a zdravé hodnoty?

Z reakcií Slovákov na Facebooku vyberáme:

Jozef Matlovič: Je zvláštne že PRAVDA je dnes pokrútená na obraz bulvárneho plátku, ktorý akosi v karikatúre pozabudol dokresliť zvrátené obludy dúhových kreatúr. Jednému sa ale teším, že jasne ukázala, kde je zdravý rozum a proti čomu zdvíhame ruku odporu, a ako inak nezabudli tam poukázať na symboly Slovenského Hnutia Obrody, ktoré, spolu s národne a kresťansky orientovanými zdravými hodnotami, stojí v čele pochodu.

Dana Šufliarska: Farebný kus látky zastupujúci PS – Posadnutých Sprostosťami je a vždy bude menšina. Liberáli sa odtrhli od národa, odtrhli sa od väčšiny a SPOLU politicky skončia aj s protislovenskou bandou Za ľudí – rozkrádačov slovenskej pôdy. V demokracii platí ,že menšina si nemôže klásť podmienky a vnucovať ich väčšine. Slováci nie sme menšina a nikdy nepripustíme likvidáciu našej štátnosti a nášho národa.

Karol Malík: No v denníku PRAVDA by ozaj mohli mať trochu rozum. Alebo sú už aj tam všetci LGBTI?

Kika Maxikova: Pravda je Smeracky plátok. Sú totálne šialení, padajú raketovou rýchlosťou.

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia dodáva: Budeme aj naďalej bojovať za zachovanie normálnosti, za základnú bunku našej spoločnosti – rodinu ako spoločenstva muža a ženy s deťmi. Zomkneme sa, združíme sa a spoločne ukážeme svetu, že Slovensko ostane vždy verné tradičnej, zdravej rodine.

Momentka z pochodu Hrdí na rodinu. Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia a kňaz Marián Kuffa.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds