Pred Dúhovým pochodom: Genderisti, zákon prírody neoklamete!

V nasledujúcich riadkoch sa vám pokúsim priblížiť čo to vlastne je gender ideológia a ako funguje. Na verejnosti sa skrýva za úsilie o spravodlivosť medzi mužmi a ženami. Ale to je lož, pretože gender popiera dualizmus ľudstva, popiera  mužský a ženský rod. Táto ideológia nekladie dôraz na pohlavie a genetickú výbavu človeka, ale na sexuálnu náklonnosť, ktorá sa môže pohybovať od heterosexuality cez homosexualitu, až po pedofíliu a kto vie ešte aké deviácie.

Predstavitelia gender ideológie tvrdia, že nie je rozhodujúce či sa človek narodí ako muž alebo žena. Rod chápu iba ako neutrálny stav a každý si môže svoju sexualitu vybrať, podľa svojich aktuálnych preferencií. Takže podľa nich v pondelok môžete byť heterosexuál, v stredu homosexuál a na konci týždňa pedofil. Hrozná predstava, no dnes bohužiaľ realita.

Snahu genderistov, oklamať prírodu, môžeme porovnať s tréningom budúcich astronautov, ktorí pri svojej príprave musia čiastočne oklamať gravitačný zákon. Špeciálne trénovaný pilot vyletí do výšky 10-tisíc metrov a potom sa spustí do výšky 2 500 metrov, čím pasažierom poskytne zhruba 30-sekundový stav beztiaže. Pravdaže musí potom opäť začať stúpať, inak by lietadlo spadlo na zem a nastala by katastrofa. Podobne sa snaží ideológia gender oklamať zákon prírody.

V tomto prípade sú tým špeciálne trénovaným pilotom predstavitelia gender ideológie, LGBTI aktivisti, zahraničím dotované mimovládky a samozrejme rôzne liberálne skupinky. Navodia stav beztiaže, v našom prípade stav popierajúci zákony prírody, podporou a propagáciou homosexuality. Lietadlo ďalej padá a prichádza transsexualita, nekrofília. Už je lietadlo v bode keby malo začať stúpať a vrátiť sa do normálu, no genderisti ďalej tlačia a prichádza pedofília. Tesne nad zemou, kým lietadlo havaruje, príde ešte kanibalizmus.

Koniec bol nevyhnutný. Lietadlo nezačalo stúpať, teda spoločnosť sa nevrátila do normálneho stavu a odniesli si to všetci pasažieri. Nielen ľudia s rôznymi deviáciami, ale aj majoritná spoločnosť. Vďaka ľahostajnosti a falošnej solidarite sa ľudstvo samo zahubilo.

Tento katastrofický scenár nastane, ak zostaneme nečinní a ľahostajní. Ja sa chcem ale s čistým svedomím pozrieť do očí budúcej generácie a na ich otázku, že čo som robil pre to, aby mohli žiť normálnym životom v zdravej a prosperujúcej spoločnosti odpovedať: Všetko čo bolo v mojich silách.

Aj to je dôvod, prečo som v Slovenskom Hnutí Obrody a prečo sa spoločne s tímom mladých ľudí púšťame do politického boja. Aby sme bojovali za správnu vec, za zdravú tradičnú rodinu, za všetkých lojálnych občanov Slovenskej republiky. Viem, že to bude cesta dlhá a neľahká, ale nakoniec zvíťazíme, pretože zdravý rozum vždy zvíťazí.

Autor: Štefan Polačik

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds