Referendum 2023: Dajme si šancu poslať do pekla každú protislovenskú vládu

Po Slovensku sa šíri nepekná lož hlavne liberálnych médií a politikov, ktorým zrejme vyhovuje prebiehajúci marazmus, že referendum, ktoré sa uskutoční v sobotu 21. januára 2023, je politickou kampaňou tej, či onej politickej (opozičnej) strany. Ide o účelové klamstvo, aby Slováci nešli vyjadriť SVOJ názor!

Preto VYZÝVAME každého uvedomelého občana Slovenskej republiky, aby sa nenechal odradiť, našiel si pár minút, a šiel formou hlasovacieho lístka povedať, čo si myslí. Každý jeden hlas totiž môže zavážiť a ak referendum dopadne úspešne, môže zlomiť väz súčasným vládnym zločincom, ktorí tyranizovali náš národ posledné tri roky. A nielen im, ale všetkým, ktorí sa hodlajú zdierať a zbedačovať národ slovenský aj v budúcnosti. 

Hoďme teda liberálne ponosy do koša a poďme, ako jeden vyspelý národ, 21. januára k hlasovacím urnám. Dajme si šancu poslať do pekla každú protislovenskú vládu! Hlasujme SVORNE ZA zmenu Ústavy Slovenskej republiky. 

POZOR! Ak nebudete v čase konania referenda v mieste svojho trvalého pobytu, vyžiadajte si hlasovací preukaz TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: OZNAM. Noviny Právo Národa: Nové číslo poctivej proslovenskej tlačoviny je už na ceste k vám

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds