Referendum 2023: Mobilizácia voličov pokračuje. Aj vďaka vám, spolubojovníci

Dámy a páni. Ešte niekoľko dní zostáva do referenda, ktoré sa uskutoční 21. januára. A my, ľudia SHO, tak ako sme vám sľúbili, pokračujeme v mobilizačnej kampani…

Sme veľmi radi, že do kampane sa zapájate aj vy a aj vďaka vašim príspevkom môžeme zabezpečovať tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa TU. Aj vďaka vám bude ďalších niekoľko sto kusov špeciálnej titulnej strany (fotka pod článkom) v najbližších hodinách rozdaných voličom slovenským.

Naša iniciatíva mobilizačná pokračuje, započali sme ju 11. decembra a špeciálne titulné strany novín Právo Národa v počte niekoľko tisíc kusov sa už dostali medzi Slovákov.

Ale na to, aby sme distribuovali medzi voličov niekoľko desiatok tisíc kusov strán, potrebujeme aj vašu pomoc. Ak máte záujem podporiť správnu vec, môžete našu – vašu iniciatívu podporiť finančne. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – referendum.

A v prípade, ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa, kontaktujte nás na sho@sho.sk

Ďakujeme vám za vašu pomoc. A pamätajte. Všetko čo robíte, sebe robíte, Slováci.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Dajme si šancu poslať do pekla každú protislovenskú vládu

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds