Referendum 2023: Róbert Švec opäť naložil agentke Čaputovej. Zaslúži si!

Dámy a páni! Čaputová opäť prehovorila a opäť sa môže hanbiť!

Médiá informujú: Referendum o možnosti skrátiť volebné obdobie sa uskutoční v sobotu 21. januára 2023. Termín plebiscitu oznámila vo štvrtok prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Čaputová vo svojom mediálnom výstupe zároveň konštatovala, že nebude vyzývať ľudí, aby sa referenda zúčastnili.

Konštatujem: Je to hanba hodná Zuzany Čaputovej, ktorá sa tak veľmi rada stavia do pozície „slušnej a tolerantnej demokratky“ a veľmi rada vyzýva ľudí pred rôznymi voľbami a inými celospoločenskými akciami, aby sa ich zúčastnili. Referendum je najvyššia forma demokracie a takýmto spôsobom ho spláchnuť dole záchodom je hodné Čaputovej a jej kumpánov.

Ale čo iné čakať od správkyne nesvojprávnej kolónie!?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Košice: Ľudia SHO podporili statočných bežných ľudí slovenských, ktorí každý deň musia…

————————-

Zuzana Čaputová je známa svojimi protislovenskými postojmi. zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds