VARÍN. Referendum 2022: Liberáli utrpeli ďalšiu porážku! A tá ich veľmi bolí. A nás to veľmi teší

Dámy a páni. V obci Varín, v okrese Žilina, súbežne s komunálnymi a krajskými voľbami 29. októbra, prebehlo aj miestne referendum, v ktorom sa mali občania obce vyjadriť, či sú za zmenu názvu ulice v obci, ktorá nesie meno po našom prvom slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi.

Aj keď bolo referendum z pohľadu súčasného práva neplatné, lebo sa ho zúčastnilo „iba“ niečo cez 47% oprávnených voličov a potrebná bola účasť aspoň 50%, výsledok je pozitívny: Za premenovanie ulice hlasovalo iba 360 obyvateľov a proti premenovaniu hlasovalo 1 053 obyvateľov.

A tento pozitívny výsledok miestneho referenda sa zrodil aj napriek nechutnému liberálnemu mediálnemu besneniu, aj za asistencie úplatných prokurátorov a pracovníkov NAKA TU.

Ďakujem, voliči obce Varín.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k ďalšiemu pokusu o zmarenie referenda o predčasných voľbách zo strany úplatných sudcov

————————–

Nálepky Jozef Tiso – najlepší slovenský prezident si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds