SLIAČ. Referendum 2022: Róbert Švec adresoval zločincovi Naďovi tieto slová…

Dámy a páni. Vlastizradca a americký agent Naď vyhlásil, že referendum v Sliači nič neznamená, o základni USA sa neuvažuje.

A dodal, že na základni v Sliači podľa neho nie sú v súčasnosti žiadni Američania. Prítomní sú „spojeneckí“ vojaci (čítajte s porozumením, okupační vojaci), Nemci a Holanďania.

Konštatujem: Jaroslav! V Sliači a nielen tam, ale na celom území štátu slovenského nesmú byť a ani nebudú akýkoľvek cudzí vojaci. Na Slovensku môžu byť a budú iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Mimochodom, takmer 75% zúčastnených voličov, ktorí hlasovali v miestnom referende v Sliači 29. októbra odmietlo americkú vojenskú základňu. A to je ďalšia dobrá správa pre našu otčinu, pretože budúcnosť nášho štátu je v neutralite.

Statočný ľud v Sliači budeme aj naďalej podporovať v jeho – našom spoločnom boji za slobodné Slovensko.

Stanovisko SHO k členstvu SR v NATO si môžete prečítať TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Vládni zločinci chcú opäť blokovať a cenzurovať. Noviny Právo Národa vám ponúkajú…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds