SHO: Nahradia covidoví zločinci núdzový stav pandemickým zákonom? Švec reaguje

Núdzový stav sa predčasne skončí. Nezakážu už večerné behanie ani protesty. Stupídne a nezákonné zákazy by sa mali od utorka budúceho týždňa predčasne skončiť! Vláda už totiž nedokáže v parlamente nájsť dostatok hlasov na predĺženie núdzového stavu a bez núdzového stavu ich už nemôže ponechať v platnosti. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Takže! Slovenky a Slováci, do ulíc! Vynahradíte si to, čo väčšina z vás, ktorá rešpektovala alogické a nezákonné zákazy, musela oželieť kvôli covidovým zločincom od Matoviča.

Ulicami slovenských miest sa už nesie informácia, že 29. mája bude veľká politická párty pred Úradom vlády SR. Vstup voľný pre všetkých rozumných a zodpovedných ľudí, teda pre liberálov nie.

Bije zvon slobody, čujte ho národy…

A zároveň som veľmi rád, že sa už prebúdzajú aj aktivisti, o ktorých doteraz nebolo počuť. ALE! Posledné dni sa stretávam s rôznymi výzvami od rôznych aktivistov, ktorí nám odkazujú, že je čas vyjsť do ulíc a už nemožno čakať.

Kamaráti! Slovenské Hnutie Obrody je v uliciach od 8. mája minulého roka TU, bez ohľadu na to, či bol alebo nebol alogický lockdown, či bol alebo nebol nezákonný  núdzový stav. Verte mi, že nás nemusí nikto vyzývať, aby sme išli do ulíc.

V sobotu 15. mája nás budete môcť opäť stretnúť v uliciach Nitry, Žiliny a aj Považskej Bystrice. SHO vedelo a vie, čo má robiť TU. A v našich pouličných aktivitách budeme pokračovať, aj keby vláda zločincov okolo Matoviča prijala 10 pandemických zákonov TU.

Nezastavil nás lockdown, ani núdzový stav a nezastaví nás ani nejaký pošahaný pandemický zákon. DOLE s Matovičom a jeho covidovými zločincami!

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Autoštrajk: Koľko muškátov vysadili v sobotu 8. mája opoziční poslanci a aj europoslanci?

————————

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds