Projekt Staráme sa: Náš sociálny aktivizmus napreduje aj vďaka vám, kamaráti

Kamaráti, v nedeľu 10. októbra sme opäť pomohli. S našou pravidelnou potravinovou pomocou sme navštívili rodinu z obce Zbehy, okres Nitra, v ktorej vychovávajú dve deti.

René, nádejný futbalista, sa práve vrátil z ďalšieho víťazného zápasu. 🙂

Ďakujeme vám všetkým, ktorí pravidelne prispievate do nášho úspešného sociálneho projektu a samozrejme poďakovanie patrí aj známej nitrianskej reštaurácii Nitrawa Pub, ktorá do nášho projektu opäť venovala obedové menu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Prvé balíky brikiet sme už odovzdali ľuďom v núdzi. Ale naša VÝZVA pokračuje

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds