Kiskovci to majú jednoducho v génoch. Brat Andreja Kisku je podozrivý z podvodu

Klan Kiskovcov má ďalší problém! A opäť ide o podvod! Tentokrát sa do Kiskovho brata obula Všeobecná úverová banka (VÚB), a to po tom, ako si spolu s desiatkami kolegov, ktorí spolu v jej dcérskej firme Consumer Finance Holding riadili predaj pôžičiek na splátky, zbalil kufre a takmer doslova ušiel od VÚB-čky do Poštovej banky, kde v súčasnosti pracujú pre skupinu Poštovej banky v splátkovej firme Amico Finance, pričom mali VÚB banku poškodiť!

Tá je o tom presvedčená a tvrdí, že má zozbierané všetky potrebné dôkazy, ktoré už sú súčasťou trestného oznámenia, ktoré bolo na Kiskovho brata a ľudí okolo neho podané. Kiskov brat teda očividne ide v šľapajach Andreja, ktorý už má toho na rováši viac než dosť – od daňových, volebných, úverových a pozemkových podvodov, cez úžeru až po vlastizradu či zneužitie právomocí verejného činiteľa.

Nuž ale ako sa vraví, rodina sa nezaprie a aj tento ďalší prípad len pekne dokresľuje charakter Kiskovcov. Teda ľudí, ktorí sa hrajú na najčistejších podnikateľov a najnovšie aj na najčistejších, najslušnejších a najtransparentnejších politikov pod slnkom.

Autor: Martin Bago

—————————

Prečítajte si tiež: Robil Kiska daňové machinácie aj v zahraničí? Podľa českých úradov, áno

—————————

Kiskov brat ide očividne v šľapajach Andreja, ktorý už má toho na rováši viac než dosť – od daňových, volebných, úverových a pozemkových podvodov, cez úžeru až po vlastizradu či zneužitie právomocí verejného činiteľa.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds