Róbert Švec k nechutnému útoku liberálov na významného slovenského historika Františka Vnuka

V osočovaní a nálepkovaní sú liberáli obludne nechutní. Označiť významného slovenského historika za ľudáckeho historika, ktorý spochybňuje holokaust, je už cez, nie jednu čiaru, ale cez všetky čiary.

Denník SME: „Spochybňuje holokaust. Ružomberok ocenil ľudáckeho historika Vnuka.“ TU

Ďakujem vedeniu mesta Ružomberok za to, že v piatok udelilo Cenu Andreja Hlinku práve Františkovi Vnukovi, pri príležitosti jeho 95. narodenín.

A redakcii denníka, ktorého názov už nevyslovím a ktorá nesiaha historikovi Vnukovi ani po členky, pripomínam, že karma dobehne každého, aj vás. Ste zlí a duchom nepekní ľudia!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Klamstvo: SHO šíri nenávistné reči! SHO: A aká je pravda? Reaguje Katarína Boková

————————-

Významný slovenský historik František Vnuk. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds