SHO: Veľa politických prostitútok a prostitútov! Róbert Švec: Imperatívny mandát ako riešenie?

Progresívne Slovensko bude mať poslanca. Do strany vstupuje Tomáš Valášek. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Po dlhých rokoch prezliekania kabátov, kšeftovania s poslaneckými mandátmi a pod. sa začínam prikláňať k názoru, že ak bol poslanec zvolený za stranu XX a po čase sa rozhodne odísť zo strany, mal by mandát vrátiť strane XX a nie sa tváriť, že teraz je poslancom strany YY.

Seriózni politici, ktorí si vážia vôľu ľudu, by tak mali urobiť aj bez príslušného zákonného nariadenia.

Aj o tomto probléme musí prebehnúť seriózna celospoločenská diskusia, aj v rámci nášho projektu Priama demokracia SK, lebo nám tu pobehuje neskutočné veľké množstvo politických prostitútok a prostitútov, ktorí ešte má tú odvahu a vyhlasujú o sebe, že to myslia so Slovenskom poctivo a úprimne.

Ak uvažujeme nad imperatívnym mandátom, uvažujeme o mandáte poslanca, ktorý je odvolateľný voličmi počas volebného obdobia. Volený zástupca je pri jeho výkone viazaný príkazmi – želaniami svojich voličov vyjadrených vo voľbách.

————————–

Prečítajte si tiež: CENZÚRA: Liberáli pokračujú v útokoch na SHO! Reagujú predstavitelia nášho hnutia

————————–

Irena Bihariová, predsedníčka Progresívneho Slovenska sa preslávila aj tým, že sa verejne vysmievala obetiam holokaustu. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds