VIDEO. Klamstvo: SHO šíri nenávistné reči! SHO: A aká je pravda? Reaguje Katarína Boková

Dámy a páni! Keďže sa v poslednom období, najmä na sociálnych sietiach, objavujú klamstvá (hoaxy) o našom hnutí a aktivitách, rozhodli sme pripraviť pre vás novú rubriku s názvom: Klamstvo alebo pravda!?

V novej rubrike budeme reagovať na “zaručené informácie”, ktoré sa šíria internetom o našom hnutí a zároveň vám poskytneme možnosť zoznámiť sa podrobne o tom, kto sme, kam smerujeme, čo presadzujeme a aj to, ako to chceme docieliť.

Dnes reagujeme na tvrdenie, ktoré o našom hnutí šíria mentálni bezdomovci a to, že SHO šíri nenávistné reči. Klamstvo alebo pravda!?

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Veľa politických prostitútok a prostitútov! Róbert Švec: Imperatívny mandát ako riešenie?

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds