Hodnotové ukotvenie SHO: Vydajte sa spoločne s nami na cestu rovnú, cestu cti, cestu slovenskú

Dámy a páni. V nedeľu 18. decembra som sa s kolegom Pavlom Poprockým zúčastnil diskusie v rádiu Slobodný Vysielač.

Hovorili sme aj o nevyhnutnosti, aby Slováci podporovali subjekty, ktoré majú silný až mohutný proslovenský program. Možno pre niekoho z vás vyvstáva otázka, čo to znamená, proslovenský program.

Ponúkam odpoveď. Silný až mohutný proslovenský program znamená, okrem iného, jasne sa vymedziť aj voči členstvu nášho štátu slovenského v EÚ a NATO – TU a TU, k obnoveniu slovenskej koruny TU, k zločineckým agendám multi-kulti a LGBTI, k potravinovej a energetickej sebestačnosti našej vlasti…

A opäť zopakujem zásadný postoj nášho hnutia, že s organizáciami, ktoré velebia euroatlantické dekadentné hodnoty si nemáme čo povedať, a s takými organizáciami nebudeme ani spolupracovať, pretože nie je v čom spolupracovať TU.

Sme pripravení rokovať a spolupracovať s každým, koho orientácia bude a je proslovenská TU. A to je zároveň aj odpoveď na vaše otázky, že s kým si vie SHO predstaviť spoluprácu.

Dámy a páni. Hodnotové ukotvenie Slovenského Hnutia Obrody je pevné a jasne čitateľné, zostáva už len na vás, či budete podporovať euroatlantických krivákov alebo sa spoločne s nami vydáte na cestu rovnú, cestu cti, cestu slovenskú.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Nové Zámky. VÝZVA: Každý občan slovenský musí ovládať štátny jazyk. Slovenčinu

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds