Róbert Švec k výročiu SNP: Štandardizovať sa? Nikdy! Cesta SHO je cesta rovná, cesta cti

Dnes si pripomíname výročie SNP. A opäť po roku pripomíname Slovákom náš pevný postoj k tomu výročiu. Niektorí nám kvôli nášmu jasnému postoju hovoria, že sme ukázali svoju pravú tvár, že sme sa vyfarbili.

Vyhlásenie predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody k SNP si môžete prečítať TU.

Odpovedám priamo a jasne: Neukázali sme svoju pravú tvár a ani sme sa nevyfarbili, pretože náš postoj k povstaniu je dlhodobo známy. My sa neprispôsobujeme a neštandardizujeme. Práve naopak. Dlhodobo komunikujeme naše hodnotové postoje v otázkach, v ktorých nebudeme nikdy, podčiarkujem, nikdy robiť kompromisy. Na kompromisy v hodnotových otázkach sú tú štandardní darebáci, ktorá nám vládnu už vyše 20 rokov, ale aj tí, ktorí pred voľbami v roku 2016 o sebe vyhlasovali, že sú jedinou, tou pravou, skutočnou opozíciou a dnes sú už pevnou súčasťou štandardnej mafie.

—————————

Prečítajte si tiež: Ján Šmigovský: Mohol som odísť, avšak ja som volil cestu cti, cestu rovnú

—————————

A ak niekto hovorí, že doba je taká, treba sa prispôsobovať, tak odpovedám opäť priamo a jasne: Doba je taká akú ju urobíme. Dobu netvoria mimozemšťania a ani pekelné sily z podzemia. Ale my, našou prácou, aktivitami a pevnými postojmi. Kto chce kolaborovať s dnešným darebáckym režimom, nech sa páči, nikomu nebránim, ale my v SHO zostaneme aj naďalej pevní a nezlomní.

Kam by sme prišli, ak by sa všetci prispôsobovali, lebo „doba je taká“. To by neboli žiadne dejiny. A ak sa ma pýtate, aká je cesta SHO, odpovedám: Cesta rovná, cesta cti.

Ján Šmigovský. Zostal verný dôstojníckej cti a prísahe Slovenskej republike. Zdroj obrázku: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds