Róbert Švec knokautoval zločinca Dzurindu: Vy rozprávate o práve a morálke? Na rukách máte krv…

Dámy a páni! Politický masový vrah a vojnový zločinec Mikuláš Dzurinda, ktorý má na rukách (okrem iného) aj krv srbských žien, detí, dôchodcov… má tu drzosť pretŕčať sa v týchto dňoch liberálnych manipulatívnych médiách a moralizovať nad situáciou na Ukrajine.

On, politický netvor, ktorý otvoril slovenský vzdušný priestor lietadlám zločineckej organizácie NATO, ktoré bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN (čo bolo hrubé porušenie medzinárodného práva) bombardovali v marci 1999 aj civilné ciele v bývalej Juhoslávii TU nás dnes poúča, čo je správne a čo nie.

On a jeho kumpáni, spomedzi ktorých vyniká Ivan Mikloš, sú dnes „odborníkmi“ na Ukrajinu. Áno, takú dobu žijeme. Dobu, v ktorej sú vojnoví štváči, zločinci a politickí masoví vrahovia „morálnymi autoritami a odborníkmi“. Jednoducho, žijeme dobu liberálnej demokracie.

Liberálna demokracia je hnisavý vred na tele nášho národa a štátu. A tento vred musíme vypáliť a aj vypálime do základov. Očistíme Slovensko, raz a navždy!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: PODCAST. Anton Ančic: Slovenská vláda musí v prvom rade pracovať pre… Aj v oblasti energií

————————–

Politický masový vrah Dzurinda v spoločnosti bývalej ministerky zahraničných vecí USA, ktorá má taktiež na rukách krv nielen srbských žien a detí. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds