Róbert Švec mafiánovi Kollárovi: Ide vám o zdravie ľudí alebo o vaše špinavé kšefty!?

Dámy a páni! Život dokazuje každý deň, že testovaní a aj opichaní experimentálnou gebuzinou roznášajú koronavírus, končia na pľúcnych ventiláciách a aj na koronavírus zomierajú.

Preto považujem za prejav neskutočnej vládnej a aj ľudskej tuposti povoliť v tejto situácii, kedy, podľa ich fiktívnych odborníkov, „zúri delta, omikron“ a iné mutácie hromadné podujatia typu lyžovačky.

Takto tú fiktívnu pandémiu vládni zločinci nikdy neporazia. A chcú ju vôbec poraziť? Alebo ide o cielenú, nielen, ekonomickú a sociálnu genocídu ľudu slovenského!?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec vládnym zločincom: Nebude lekárska starostlivosť, nebudú odvody do zdravotnej poisťovne

————————

Mafián Boris Kollár. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds