FOTO: Svätý Mikuláš si oddýchne až vtedy, keď navštívi všetky deti v našom projekte Staráme sa

Mikuláš projektu Staráme sa si aj naďalej „ide svoje“ a aj napriek tomu, že už je po jeho sviatku, robí radosť deťom z nášho úspešného projektu!

A veru, je to frajer a neobišiel ani Tomáška a Maťka od Hnúšte, ktorým balíčky od Mikiho odovzdal Pavol Poprocký, náš mladý a sympatický kolega.

Svätý ujo Mikuláš si stále stojí za svojím a opäť nám prízvukoval, že ešte tento týždeň zavíta aj do obcí, miest a okresov: Nitra, Zbehy, Čadca, Lučenec…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Veľký Krtíš: Mikuláš plní to, čo sľúbil. Aj tento týždeň navštevuje deti v projekte Staráme sa

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds