Švec vládnym zločincom: Nebude lekárska starostlivosť, nebudú odvody do zdravotnej poisťovne

Zločinec Lengvarský má spoločne so svojou komplickou Máriou Kolíkovou preveriť prípadnú finančnú spoluúčasť nezaočkovaných na liečbe koronavírusu. Jednoducho povedané, organizovaná skupina vládnych zločincov plánuje to, že by si občan, ktorý sa nenechá opichať experimentálnou gebuzinou liečbu hradil z vlastného vrecka.

Moja odpoveď je jasná! Skúste to, zločinci. A v tom momente prestanem platiť povinné odvody do zdravotnej poisťovne.

A pokiaľ budem potrebovať lekárske vyšetrenie alebo ošetrenie, nájdem si takého lekára, ktorému za lekársku starostlivosť zaplatím v hotovosti. A takých lekárov je našťastie dostatok. A ani doklad o platbe mi nebude musieť vystaviť.

To bude môj ľudský a občiansky postoj v spomínanej veci, a ďalší stupeň občianskeho odporu TU, v súlade s článkom 32 Ústavy SR. A vládna mafia mi bude môcť, viete čo, viete kam fúkať.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

——————————

Prečítajte si tiež: Švec odkazuje zločincovi Lengvarskému: Veriť vám, je to isté, ako veriť pedofilovi, ktorý…

——————————

Vládni zločinci Lengvarský a Kolíková. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds