Róbert Švec naložil Kollárovi: Nepokúšajte sa hrať na pekného! Ste vinný! V plnom rozsahu!

Boris Kollár: Matovič by už nemal meniť pravidlá. Stačilo, ľudia nie sú ovce. „Už nebudeme ticho, lebo to škodí aj nám. Matovič aj Sulík to preháňajú, takže pritvrdíme v komunikácii,“ povedal Kollár. Informujú médiá.

Na slová Borisa Kollára reaguje Róbert Švec:

Tak už aj Boris sa rozhodol, že bude hrať mediálnu hru na akože pekného. A ja sa pýtam, do šľaka, kde bol on a jeho mafiánska suita takmer rok? Veď predsa súčasný právny a spoločenský bordel na Slovensku je výsledok spoločného vládnutia Matoviča, Sulíka, Remišovej a aj Kollára.

A teraz zisťujeme, že odrazu sa na zadné stavia Remišová, štrajkuje Sulík a pritvrdiť v komunikácii chce aj Kollár.

Nie, páni a Veronika. Všetci ste zodpovední za to, v akom stave je náš štát a ste zodpovední aj za tragédie v mnohých slovenských rodinách. Vy všetci: Matovič, Sulík, Remišová, Kollár, vaši poslanci v parlamente, nominanti vo vláde a štátnych úradoch.

Slováci, buďte ostražití! Nenaleťte na túto špinavú hru, že za všetko zlé bude zodpovedný iba Matovič a ostatní jeho vládni kumpáni sa budú tváriť, že za to nemôžu. Všetci sú vinní! A to v plnom rozsahu!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Čaputová zradila Slovensko! Katarína Boková: Ideme aj po nej ako po údenom!

————————-

Páni a Veronika. Všetci ste zodpovední za to, v akom stave je náš štát a ste zodpovední aj za tragédie v mnohých slovenských rodinách. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds