Sociálny projekt SHO: Pomáhame adresne a zodpovedne! Aj v okresoch Malacky a Nitra

Dámy a páni! Posielame vám fotopozdrav aj z okresu Malacky, kde pomáhame od decembra 2020 vdovcovi Miroslavovi, ktorý sám vychováva svoje 4 deti, a ešte spoločne s jeho mamou sa starajú aj o jeho synovca so zdravotným postihnutím.

Aj napriek tomu, že situácia v rodine nie je ľahká, všetci sa snažia byť silní a pohnúť sa ďalej, čo je prvý krok ku návratu do bežného života. Deti naše kolegyne privítali s veľkou radosťou, každé z nich im hneď zaspievalo pesničku a potom si s nimi zahrali pexeso.

Aj o tomto je náš úspešný projekt Staráme sa. A to aj vďaka všetkým dobrým ľuďom, ktorí doň prispeli a pravidelne prispievajú. Spoločne totiž robíme radosť a plátame prázdne miesta v srdciach aj tých najmenších.

A tento týždeň sme pomohli aj v obci Zbehy v okrese Nitra. Vitamíny, mliečne výrobky… , pozitívne myslenie a dobrú náladu sme odovzdali rodine, v ktorej vychovávajú Denisa a Reného. Chalani sa už nevedia dočkať, kedy pôjdu opäť do školy.

Správne, chlapci. Učiť sa, učiť sa, učiť sa. A športovať. Zoceľujeme nielen ducha, ale aj telo.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálne aktivity SHO: Nezlomná vôľa robiť dobré skutky! Spoločne s vami, kamaráti

————————-

Okres Malacky:

Okres Nitra:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds