SHO: Veľký Krtíš, Nové Mesto nad Váhom a Trebišov!? Môžete sa na nás spoľahnúť

Vo Veľkom Krtíši pomáhame každý mesiac. Pomáhame starej mame Estere, ktorá sa stará o dvoch vnukov, Ľudovíta a Tibora. Kým Ľudo ešte navštevuje základnú školu a vyrastá z neho nádejný hokejista, Tibor sa rozhodol, že začne študovať na vysokej škole.

A to je ďalšia finančná záťaž pre starú mamu. Ale my sme ju ubezpečili, že jej spoločne s vami, kamaráti, pomôžeme, ako len budeme môcť, aby novú situáciu zvládli so vztýčenou hlavou.

V utorok, 15. septembra, oslávil Sebastián z Trebišova krásnych 10 rokov, a preto sme sa rozhodli, že ho prekvapíme a okrem pravidelnej pomoci sme mu zaniesli šampanské (pravdaže detské), a ako hlavný darček sme mu podarovali šiltovku s najkrajším znakom na svete – slovenským štátnym znakom. Okrem toho sme mu podarovali aj školskú tašku a peračník, ktorý potreboval.

Radosť z prekvapenia bola zjavná a o to nám ide. Aby deti v našom sociálnom projekte Staráme sa pociťovali dopady ťaživej situácie, v ktorej sa ich rodina ocitla čo najmenej. Aby prežívali detstvo, aby cez získavali príklady pozitívneho myslenia a v budúcnosti si uvedomovali, aké dôležité je držať spolu v ťažkých, ale aj lepších časoch. Aby z nich, keď vyrastú, boli hrdí Slováci, ktorí sa nebudú báť podať pomocnú ruku iným, ktorí to budú potrebovať.

A do tretice, sme za posledných pár dní, pomohli aj tekutinou najvzácnejšou. Naša kolegyňa Erika z Nového Meste nad Váhom darovala krv už po 13-krát. Zaslúži si naše uznanie a poďakovanie.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pomohli sme aj vo Vrábľoch. A našu pomoc rozširujeme aj do okresu Nové Zámky

————————

Veľký Krtíš:

Trebišov:

Nové Mesto nad Váhom:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds