SHO: Projekt Staráme sa opäť rozširujeme. Začíname pomáhať už aj v meste Strážske

Od utorka 20. októbra pomáhame opäť aj v meste Strážske, mame Marte a jej dvom deťom: Nelke a Samkovi.  Mama Marta prišla, žiaľ, kvôli koronakríze o prácu.

Prišla o prácu, ktorú milovala. Pracovala ako čašníčka. Pani Marte sme prisľúbili, že jej pomôžeme, ako sa bude dať. V utorok sme jej, na začiatok, zaniesli hygienické pomôcky a aj niečo pod zub, do kuchyne.

A v našej pravidelnej pomoci, dámy a páni, pokračujeme aj na západe našej vlasti. Konkrétne v Hlohovci, kde vyrastá malá Natálka. Okrem hygienických potrieb sme do rodiny zaniesli základné potraviny a Natálke aj knižky od Majky z Banskej Bystrice. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

——————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Rodiny v našom projekte Staráme sa vedieme aj k vlastenectvu

——————————

Strážske:

Hlohovec:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds