Video. Je Matovič nesvojprávny? SHO: Až príliš dobre vie, čo činí. A bude za to pykať

Igor Matovič sa pochválil na sociálnej sieti TU tým, že pozval na obed zástupcov Csemadoku, pretože chce „napraviť jednu veľkú krivdu“. Mimochodom, privítal ich v teniskách, áno, premiér Slovenskej republiky na pracovnom obede v teniskách. To je úcta.

Csemadok ja maďarský spoločenský a kultúrny zväz na Slovensku, ktorý organizuje osvetovú činnosť Maďarov žijúcich na slovenskom území. Matovičovi sa nepáči, že Csemadok nie je priamo financovaný zo štátneho rozpočtu, tak ako Matica slovenská. Tak to vraj chce napraviť. A denník Pravda odhalil, že klamal aj v tejto veci TU.

No, keď sme pri Matici slovenskej, práve Matovičova ministerka kultúry SR Natália Milanová (OĽaNO) plánuje siahnuť na financie Matice slovenskej, pretože ako sa vyjadrila, nie je presvedčená o zmysluplnom poslaní tejto inštitúcie v 21. storočí. Takže Matici budú matovičovci peniaze krátiť a Csemadok začnú dotovať.

Samozrejme tieto počiny matovičovcov veľa ľudí hnevajú, ba až vytáčajú. Opäť sa začnú ľudia na sociálnych sieťach hádať a nadávať si. Jedna skupina nadáva na druhú a naopak. Každý mesiac si Matovič urobí takto nepriateľa, no na druhej strane priateľa. A toto je presne Matovičová taktika. Jeho excesy sú plánované. Veľmi dobre vie, čo robí!

Zabáva sa na tej skupine obyvateľstva, ktorú aktuálne nahnevá a podlizuje sa tej skupine obyvateľstva, ktorú aktuálne podporí. Toto je chovanie človeka bez chrbtovej kosti, človeka, ktorému nejde o blahobyt Slovákov, ale len a len o moc. Staré známe „Rozdeľuj a panuj!“ je Matovičova taktika. Pretože rozhádaní ľudia nepôjdu spolu proti jeho vláde, hoci je to vláda nekompetentná, prešpikovaná mafiánmi a podvodníkmi.  Zatiaľ čo sa jednotlivé skupiny obyvateľstva hádajú, vláda Igora Matoviča galakticky zadlžila Slovákov na niekoľko desiatok rokov.

Skúste sa zamyslieť nad tým, Slováci! Nehľadajme to, čo nás rozdeľuje, hľadajme to, čo nás spája. Matovič a jeho kumpáni vedú Slovensko do záhuby. Ekonomickej, kultúrnej, ale aj hodnotovej. Tomu musíme zabrániť a to je to, prečo sa musíme spojiť!

Slovenské Hnutie Obrody je plné odhodlaných ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud Slovenskej republiky. Bojujeme a vždy budeme bojovať proti postupnému rozkladu štátnosti a vždy sa postavíme za slušných pracujúcich ľudí! Pretože tak je to správne.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Matovič si zabudol zobrať lieky! Štátne peniaze chce liať do spolku revizionistov z Csemadoku

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds