VOĽBY 2023: SHO má číslo 11. Prečo volíme Slovenské Hnutie Obrody? Aj pre TOTO…

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody sa v tohtoročných parlamentných voľbách uchádza o vašu dôveru a podporu s číslom 11.

Prečo voliť Slovenské Hnutie Obrody? Aj pre TOTO…

Slovenské Hnutie Obrody, ako občianske združenie, vzniklo 24. mája 2004 a po 15 rokoch poctivého občianskeho aktivizmu bolo Slovenské Hnutie Obrody, 15. mája 2019, zaregistrované aj ako politický subjekt.

Naše politické hnutie nevzniklo kúpením a následným premenovaním už existujúceho subjektu, ale poctivo sme vyzbierali podpisy od vás, občanov, a tým sme splnili zákonnú podmienku, aby nás mohlo Ministerstvo vnútra SR zaregistrovať ako politické hnutie.

Za 15 rokov občianskeho aktivizmu sme dokázali, že proslovenské aktivity môžu a aj musia mať normálnu podobu. Aj vďaka projektu Staráme sa TU, ako aj projektu Nebuď sviňa TU a aj novinám Právo Národa TU sme dokázali, že o Slovensku netárame, ale každý deň pracujeme pre ľudí slovenských. 

V roku 2015 a 2016 sme boli v prvej línii protestov proti povinným kvótam pre migrantov, ktoré nám chcel nanútiť Brusel a jeho domáci prisluhovači TU a aj TU. 

V roku 2020 sme ako jedni z prvých protestovali proti vláde Igora Matoviča TU a boli sme v prvej línii aj v boji s nezákonnými a nelogickými vládnymi nariadeniami v časoch c-19 TU.

Naše hnutie nie je financované oligarchami a ani pochybnými finančnými skupinami. Sme financovaní výhradne z členských príspevkov a naše občianske aktivity aj z jednorazových darov slovenských fyzických osôb a aj prostredníctvom 2% z daní. Sme voči vám krásne otvorení a transparentní. 

Slovenské Hnutie Obrody má silný až mohutný proslovenský volebný program. Máme jasno v otázke nášho členstva v EÚ, v otázke našej národnej meny, v otázke nášho členstva v NATO, ako aj v otázkach agend LGBTI a multi-kulti TU.

Dôraz budeme klásť aj na postupné znižovanie sociálnej priepasti medzi najchudobnejšími a najbohatšími vrstvami Slovákov. Zbavíme vás úžerníckych finančných okov nadnárodných finančných skupín, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku. 

Slovenky a Slováci. Váš hlas pre SHO znamená hlas pre Slovensko zvrchované, suverénne, silné, sebestačné a sebavedomé.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: Predstavujeme vám kandidátnu listinu SHO do slovenského parlamentu

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds