Katarína Boková reaguje na reklamu denníka SME, v ktorej žiaci hajlujú: Ste normálni?

Máme doma chorého päťročného syna. Aby sme ho udržali ako-tak v pokoji, viac leňošíme pri zapnutej televízii. Žiaľ, nevyhli sme sa reklame, ktorá veľmi povrchne nadhadzuje tému prvého Slovenského štátu. Isto viete, že dej sa odohráva v škole, v triede a žiaci počas vyučovacieho procesu dvíhajú pravicu. Áno, žiaci v škole hajlujú. Už toto nás s manželom ohromilo, ostali sme pobúrení a zároveň bez slov.

Teraz sa však stalo niečo, čo ma naozaj veľmi, veľmi vyľakalo a rozhorčilo. Náš malý syn počas tejto reklamy tiež zdvihol svoju pravú rúčku. Nie preto, že by to nebodaj videl u nás doma, nie preto, že si spievame Hej, Slováci! alebo Nad Tatrou sa blýska. Ale preto, že to videl v televízii!

————————

Video k téme si môžete pozrieť TU.

————————

Vy, liberáli sa opovažujete nás, vlastencov označovať za náckov, fašistov, vy sa nás snažíte odsunúť na okraj spoločnosti. Ale ste to vy, kto učí naše deti hajlovať. Ste normálni?! Vy sa nesnažíte viesť mládež k štúdiu histórie, vy nemotivujete ľudí viesť konštruktívne debaty. Vy vzbudzujete strach, nenávisť a odpor.

Ľudia, čo budete robiť, keď vám suseda, predavačka alebo učiteľka povedia, že vaše dieťa hajluje? Len preto, že to videlo v televízii. Čo urobíte keď k vám kvôli tomu nabehne NAKA a bude vás vypočúvať ako zločincov? Ako sa obhájite? Toto chcete? Toto dovolíte? Naozaj chcete voliť liberálnych extrémistov, ktorí polarizujú spoločnosť a nerešpektujú základné demokratické princípy? Naozaj dovolíte aby liberálni novinárov z denníka SME, ktorí obhajujú aj pedofíliu, a neštítia sa prejavov fašizmu, formovali vaše deti?

Tejto zdegenerovanej liberálnej generácii musíme dať stopku. Spoločne to dokážeme. Už 29. februára budeme mať možnosť zvoliť rozumnú alternatívu pre Slovensko. Môžeme si zvoliť zodpovednosť, rozvahu, mravnosť, slušnosť a normálnosť. Stačí voliť číslo 5. Slovenské Hnutie Obrody.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin a kandidátka do NR SR.

————————–

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravá tvár. Denník SME obhajuje pedofíliu

————————–

Aj takýto záber obsahuje reklama denníka SME, ktorá sa vysiela v televíziách. Zdroj fotky: Internet

————————–

Prečítajte si tiež: Najprv obhajoba pedofílie a teraz porno na školách? Denník SME si koleduje o problémy

————————–

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds