S EÚ na večné časy a nikdy inak? Róbert Švec: Dejiny nám už dnes dávajú za pravdu

DOBRÁ správa pre Slovensko: Mediálna práčka v duchu hesla „S EÚ na večné časy a nikdy inak“ stráca účinnosť.

Dámy a páni. Posledné dni si všímam, že liberálny manipulatívny mediálny prúd čoraz častejšie uverejňuje články a rozhovory s rôznymi pochybnými až treťotriednymi analytikmi, ktorí Slovákom tlačia kaleráby do hláv typu, že vystúpenie z EÚ nie je možné, že nie sme Veľká Británia a nemôžeme si to dovoliť a pod.

Všetky tieto analytické výplody sa nesú v duchu mediálnej práčky spred roka 1989, kedy boli naši rodičia (a aj my) presviedčaní o tom, že so Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak. Presne to isté masírovanie mozgov, len sme sa posunuli v čase a zmenili sa svetové strany.

Je tragikomické čítať a počúvať analytikov, ktorí sú poplatní súčasnému režimu, ako sa nás snažia presvedčiť o tom, že ak Slovensko nebude členom EÚ tak budeme „čakať na blesky, aby sme si mohli niečo opiecť na ohni a budeme bývať v jaskyniach, lebo bez všeobjímajúcej EÚ nebudú Slováci schopní nič postaviť a opraviť“.

Moje – naše stanovisko v tejto veci je všeobecne známe, prezentovali sme ho aj počas prezidentskej kampane a preto dnes stručne…

My Slováci sme v dejinách prežili všetko možné aj nemožné, a prežijeme aj Európsku úniu. Po každej búrke vyjde slnko a tak aj v našich dejinách, keď prehrmí búrka a nepriazeň v podobe kolonizačnej EÚ vyjde slnko a Slováci sa nanovo sformujú vo svojom štáte slovenskom – v tretej Slovenskej republike ako sebavedomé, hrdé a úspešné národné spoločenstvo. AMEN.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Ako to bolo, je a navždy bude s výsledkom referenda o vstupe Slovenska do EÚ?

————————

Slovenský kráľ Svätopluk. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds