Noviny Právo Národa: KAMPAŇ Áno Slovensko – NIE EÚ spustená…

Slovenky a Slováci. Písal sa 1. máj 2004… Kolonizačná Európska únia vstúpila na výsostné územie nášho štátu slovenského a začal sa hodnotový, ekonomický a aj politický masaker.

Po 20 rokoch členstva Slovenskej republiky v EÚ nadobudol masaker Bruselu voči Slovákom nebývalých rozmerov a dnes sú občania slovenskí iba podnájomníkmi vo svojom štáte, ktorí, okrem iného, v novodobých pracovných táboroch nadnárodných spoločností robotujú na cudzích pánov.

Všetko zlo, duchovné, ekonomické, politické… , ktoré sa udomácnilo na Slovensku pochádza z dekadentnej EÚ. Problémy v školstve, zdravotníctve… sú následkom niečoho. A preto musíme riešiť príčiny problémov v slovenskom školstve, zdravotníctve, sociálnej oblasti… a nie následky. A tou hlavnou príčinou problémov v takmer každej oblasti nášho života je naše členstvo v EÚ.

Autentické slovenské rodoľubstvo sa dnes opiera o 5 základných hodnotových bodov TU medzi ktoré patria aj vystúpenie z EÚ a obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny.

Pri smutnom výročí členstva Slovenskej republiky v EÚ sme pre vás, dámy a páni, pripravili možnosť hrdo a verejne sa prihlásiť k ceste budúcnosti – slovenskej ceste mimo EÚ. Od dnešného dňa až do 5. mája (vrátane) sa môžete zapojiť do našej nálepkovej kampane pod názvom Áno Slovensko – NIE EÚ.

Môžete získať balíčky, ktoré budú obsahovať 20, 40, 60, 80 alebo 100 kusov nálepiek a v každom balíčku bude priložený aj jeden kus novín Právo Národa.

Balíčky môžete získať iba za… V cene je zahrnuté už aj poštovné.

Balíček s 20 nálepkami za 6,90 eur

Balíček so 40 nálepkami za 11,90 eur

Balíček so 60 nálepkami za 15,90 eur

Balíček so 80 nálepkami za 19,90 eur

Balíček so 100 nálepkami za 23,90 eur

V prípade, ak máte záujem o viac ako 100 kusov nálepiek, napíšte nám na sho@sho.sk

Veľkosť nálepky je 9 cm.

Ako postupovať pri objednávke? Jednoducho…

Vyberte si veľkosť balíčka, ktorá vám vyhovuje a uvedenú čiastku môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, adresu na ktorú vám máme poslať nálepky a dar – nálepky.  

Po pripísaní vášho príspevku na účet vám zásielku pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite autentické rodoľubstvo slovenské.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO informuje: Za prvé 3 dni na pomoc ruským civilistom prispeli…

————————

Nálepková kampaň spustená… Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds