SHO: Budúcnosť nášho národa a štátu sa ukrýva v správnej výchove slovenských detí

Včera 24. novembra sme pomohli Danke od Lučenca, ktorá sa sama stará o dvoch malých drobcov. Karinka a Janko sú na svoj vek nielen živí, ako ostatné deti, ale i nezvyčajne bystrí, chytrí a zdvorilí, čo spôsobuje Dankina správna výchova a čas, ktorý im venuje.

Hoci títo základoškoláci nemajú telefóny či najnovšie značkové oblečenie a vyrastajú vskutku v skromných podmienkach, od mamy majú a dostávajú do života to, čo ich ním, pevne veríme, bude sprevádzať a mnohým z ich rovesníkov bude, bohužiaľ, možno chýbať.

Dobrosrdečnosť, skromnosť, úprimnosť, pravdovravnosť, usilovnosť, súrodenecká súdržnosť, solidárnosť a iné skvelé vlastnosti, ku ktorým ich Danka vedie a vštepuje im ich. A robí to dobre, priam skvele, za čo si určite zaslúži nielen PALEC HORE, ale i naše uznanie.

Takýto ľudia, ktorí sa snažia, si aj zaslúžia našu pomoc častejšie, a preto sme sa dnes rozhodli, že im budeme pomáhať každý mesiac. Najbližšie ich teda navštívime vo vianočnom období. Už teraz sa tešíme na ten úprimný detský smiech a úsmev, ktorý nás privítal aj dnes.

Priatelia, toto je viac, než všetky statky sveta. Toto si nekúpite, toto musíte spôsobiť a pričiniť sa k tomu. A z našej strany vám preto, milí prispievatelia, patrí obrovské ĎAKUJEME, lebo spoločne spôsobujeme radosť a šťastie.

————————-

Prečítajte si tiež: Veľký Krtíš: Aby mali čo do úst, často vynecháva lieky. SHO: Ale sme tu my. Pomôžeme

————————-

Ľudia ako Danka si zaslúžia našu pomoc častejšie, a preto sme sa rozhodli, že jej budeme pomáhať každý mesiac.

Karinka a Janko robia svojej mame radosť takýmito skvelými známkami.

Karinka a Janko sú na svoj vek nielen živí, ako ostatné deti, ale i nezvyčajne bystrí, chytrí a zdvorilí.

Vďaka nášmu úspešného sociálnemu projektu Staráme sa pomáhame slovenským rodinám už 9. rok. Zodpovedne a normálne.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds