SHO: Aj Jaroslava Samuelová poukáže 2% z dane nášmu hnutiu. Pretože na zapredanú vládu…

Milí priatelia. Myslím si, že prevažná väčšina z nás už pochopila, že na zapredanú vládu sa nemôžeme spoliehať v žiadnom ohľade. Preto vás prosím, v mene rodín s deťmi v hmotnej núdzi v našom sociálnom projekte Staráme sa, ktorí veľmi potrebujú našu, hlavne potravinovú pomoc.

Prosím vás veľmi dobre zvážte, komu poskytnete 2% z vašich daní, ktoré by veľmi pomohli našej spoločnej dobrej veci a to prežitiu a zachovaniu nášho národa.

Pomôžte svojimi 2% z daní znášať ťažký osud nevinných detí a ich utrápených rodičov, ktorí sa dostali do ťažkých životných situácií nie vlastnou vinou, ale neschopnosťou doterajších vlád starať sa o ľudí slovenských.

Musíme si pomáhať, aby sme ako národné spoločenstvo prežili. Vopred ďakujem každému, kto nás podporí. Ako na to? Je to jednoduché. Podrobnosti TU.

Prehľad našich celoročných aktivít si môžete pozrieť TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame na juhu, ale aj na severe našej domoviny

————————

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds