SHO: Aj Katarína Boková poukáže 2% z dane nášmu hnutiu. Pretože je žiaduce podporiť hrdých…

Priatelia. Príspevok 2% z dane vás nič nestojí. Ak ho nepoukážete, skončí ako kvapka v mori v štátnom rozpočte.

Ak však vaše 2% z dane darujete nášmu hnutiu, pomôžete, okrem iného, rodinám zo sociálneho projektu Staráme sa. Predovšetkým deťom zabezpečíme nákup potravín, drogérie, školských pomôcok či balíčkov k rôznym príležitostiam. Aj vďaka vášmu príspevku budeme môcť tieto deti zobrať do múzea, či na kúpalisko.

Ak si ctíte našich dejateľov, významné historické osobnosti a skutočných Slovákov, pretavíme vaše 2% z dane aj do osláv a spomienkových udalostí pri významných dejinných výročiach nášho národa a štátu. Predovšetkým však podporíte vlastencov a hrdých mladých ľudí, ktorí pracujú pre národ a štát slovenský. A to je dobrý dôvod, prečo sa spolupodieľať na budovaní národnej a štátnej hrdosti.

Ako na to? Je to jednoduché. Podrobnosti TU.

Prehľad našich celoročných aktivít na poli sociálnom si môžete pozrieť TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Švec: V týchto ťažkých dňoch pamätajme na to, že treba pomáhať aj…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds