Projekt Staráme sa: Novoročná kvapka krvi! A aj materiálna pomoc v Banskobystrickom kraji

Sme hrdí na našu kolegyňu Eriku z Nového Mesta nad Váhom, ktorá pravidelne daruje krv.

V utorok 5. januára darovala v Trenčíne najvzácnejšiu tekutinu už po 14-krát a to prostredníctvom našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO.  

A tak, ako sme sľúbili, tak sme i vykonali a malému Martinkovi od Hnúšte sme v sobotu 9. januára, pri príležitosti jeho 4. narodením, hračkárskym hasičským autom vyčarovali úsmev na tvári.

Taktiež sme potešili aj jeho staršieho brata Tomáša, ktorý sa veľmi potešil legu. A aby toho nebolo málo, radosť sme im spravili aj vďaka firme Kibosport, ktorá venovala aj nástennú omaľovánku, ceruzky a iné zábavné hry, ktoré sme chlapcom odovzdali.

A ako je naším zvykom, pomohli sme aj trvanlivými potravinami, drogériou a oblečením.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť ľuďom v núdzi v našom projekte, ktorý je tu pre nich už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Novoročnú pomoc sme odovzdali už aj vo Fiľakove, Trebišove a v Čadci

————————-

Erika Löbbová z Nového Mesta nad Váhom pravidelne pomáha. Sme na ňu právom hrdí:

Pomáhame aj rodine pri meste Hnúšťa:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds