Sociálny projekt SHO: Upršaná sobota? Aj z nej sme spravili krásny deň

V sobotu 9. novembra sme z upršanej soboty urobili krásny deň. V obci Zbehy, v okrese Nitra, sme pomohli rodine, v ktorej vychovávajú dvoch nádejných futbalistov.

Projekt Staráme sa nikdy nebol a ani nebude projektom, v ktorom sa budú rozdávať pochybné šeky. Náš projekt je založený na nemenných princípoch a pravidlách. Pomáhame tým, ktorí to naozaj potrebujú a na čo, aj vďaka vám, našim prispievateľom, máme. Projekt pevne stojí na dvoch pilieroch.

Prvý. Na samotnej dlhodobej pomoci, ktorú zabezpečujeme v rôznych formách slovenským rodinám a tým druhým pilierom je pilier motivačný. Ten spočíva v povzbudzovaní celej spoločnosti (teda aj vás, ktorí práve čítate tieto slová) k reálnej spolupatričnosti do takej miery, aby sa do bežnej praxe spoločnosti bez ostychu vrylo heslo Slováci Slovákom, a tým sa naplnila podstata skutočnej solidarity a ľudskosti.

Jednoducho: Sme SHO a my už našťastie iní nebudeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Výzva na pomoc Katke a jej synovi Jankovi sa stretla s veľkou odozvou. Ďakujeme

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds