Sociálny projekt SHO: Projekt Staráme sa je stavaný na ľudskosti a pochopení

Včera 16. novembra sme navštívili dve rodiny v okrese Hlohovec. Pomohli sme rodine, v ktorej vychovávajú malú Natálku (fotografia pod článkom) a navštívili sme aj rodinu, v ktorej vychovávajú Tamarku.

Tamarka má ale zdravotné problémy, a preto je pochopiteľné, že so zápalom stredného ucha a horúčkami by bolo prinajmenšom nemiestne sa s ňou fotiť.

Ako sme však spomenuli, pomoc sme poskytli aj jej a poskytneme ju aj nabudúce. A pevne veríme, že zdravotný stav Tamarky sa zlepší natoľko, aby nás aj ona nabudúce mohla spoločne s našimi kolegami pozdraviť prostredníctvom fotografie v našom úspešnom projekte. Tamarka, skoré uzdravenie prajeme.

Projekt Staráme sa nikdy nebol a ani nebude projektom, v ktorom sa budú rozdávať pochybné šeky. Náš projekt je založený na nemenných princípoch a pravidlách. Pomáhame tým, ktorí to naozaj potrebujú a na čo, aj vďaka vám, našim prispievateľom, máme.

Jednoducho: Sme SHO a my už našťastie iní nebudeme.

———————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Upršaná sobota? Aj z nej sme spravili krásny deň

———————–

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Náš sociálny projekt Staráme sa je zodpovednou oporou pre ľudí v núdzi. Už 9. rok

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds