SHO: Buntácia virtuálna sa stane skutočnosťou. V nedeľu budete môcť opäť s nami diskutovať

Dámy a páni! Sľúbili sme vám, že aj napriek núdzovému stavu nájdeme spôsob ako s vami slobodne diskutovať na aktuálne spoločenské témy.

Už túto nedeľu 19. decembra budú zástupcovia nášho hnutia pripravení odpovedať na vaše otázky. A ako vždy, ľudia SHO budú jasní, priami, nebojácni. A pravdaže predstavíme aj naše originálne riešenia.

Diskutovať s vami budú Štefan Polačik a Katarína Boková. Buntáciu môžete sledovať na našom úspešnom kanáli na YouTube TU.

Tešíme sa na vaše otázky, ktoré môžete posielať aj do mailu media@sho.sk

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Lengvarský opäť ukázal svoju pravú tvár zločinca. Róbert Švec mu odkázal, že skončí…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds