SHO: Lengvarský opäť ukázal svoju pravú tvár zločinca. Róbert Švec mu odkázal, že skončí…

Dámy a páni! Lengvarský nazval odmietanie opichávania v súvislosti s c-19 za protištátnu činnosť. Informujú médiá TU.

Róbert Švec reaguje…

Takto to dopadne, keď sa zločinci dostanú k moci. Každý iný názor považujú za hoax, konšpirácie a už aj za protištátnu činnosť.

Ale tak ako sa ľudský organizmus bráni proti infekciám, tak aj naše národné a štátne spoločenstvo sa musí brániť proti novodobej liberálnej infekcii, ktorá ohrozuje jeho základné životné funkcie.

V slovenských ústavných funkciách potrebujeme lekárov, áno politických lekárov, ktorí budú mať gule nielen politické a túto bandu infekčnú postavia pred obnovené vojenské súdy!

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: Ak by sa dialo to, čo na Slovensku v Číne, tak už dávno by boli darebáci popravení!

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds