Pavol Poprocký: Ako vládni zločinci zo zdravotníkov nepriateľov verejného poriadku spravili

Priatelia, pamätáte si, ako úplatné médiá a covidoví zločinci v uplynulých mesiacoch v zlom slova zmysle označovali moju kolegyňu Katarínu Bokovú a aktivistov zo Žilinského kraja za organizovanú skupinu, len preto, lebo slušnou formou protestovali proti zvrátenému opichávaniu ľudí experimentálnou gebuzinou na verejných priestranstvách, bárskde pod holým nebom a bez toho, aby poznali ich zdravotný stav?

Médiá ich vtedy klamlivo pred verejnosťou vykreslili ako násilníkov, ktorí ohrozujú a napádajú (slovne, ale aj fyzicky!) zdravotnícky personál. O pravdivosti týchto hoaxov sa môžete presvedčiť vo videu TU.

Tento týždeň prišlo niekoľko desiatok zdravotníkov do Bratislavy pred NR SR protestovať za vyššie platy a zlepšenie pracovných podmienok. Oprávnene. Často riskujú vlastné životy a na takýchto ľuďoch sa nesmie šetriť. Navýšenie platov o 34 eur v hrubom je výsmech!

Vládni darebáci sa takýmto spôsobom nielenže vysmievajú zdravotníckemu personálu, ale odmietajú akúkoľvek diskusiu aj s nimi, a naničhodník Mikulec spolu so psychopatom Matovičom ešte obhajujú zásah polície, ktorá zatýkala a pokutovala zhromaždených. Lebo „núdzový stav“…

No, nie je to paradox, že aktivisti zo Žilinského kraja, ktorí vyjadrovali svoj nesúhlas a vystríhali Slovákov pred možnými fatálnymi následkami po opichaní na ulici, boli označení za „nebezpečnú organizovanú skupinu“ a keď covidoví zločinci zatýkajú, pokutujú a šikanujú za budúcnosť verejného zdravia bojujúcich zdravotníkov, tak to je v poriadku?!?

Možno keby pred parlamentom neprotestovali, ale rozložili šiatre a opichávali okoloidúcich, možno by sa aj zabudlo na núdzový stav a konala sa iná covidová „veselica“… pretože podľa covidových zločincov je zhromažďovanie sa pred očkovacími centrami „v pohode“ a zdravotník je iba vtedy dobrý zdravotník, keď drží hubu a krok.

Ak je to tak, čomu skutočnosti aj nasvedčujú, odporúčam zdravotníkom, aby prekročili prah strachu, nedržali „hubu“ a krok a spoločne s nami občanmi hájili naše spoločné práva a blaho, a prinajmenšom hovorili o špinavostiach, ktoré sa dejú v zdravotníctve nahlas. Ak teda naozaj chcú byť nielen vážení, ale i zarábať a žiť ako ľudia.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Lengvarský opäť ukázal svoju pravú tvár zločinca. Róbert Švec mu odkázal, že skončí…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds