SHO: Buntácie pouličné pokračujú! Aj v Zlatých Moravciach zaznie hlas slobody a hrdosti

Dámy a páni! Pokračujeme v buntáciach pouličných. DOLE s vládnymi zločincami!

Postupne navštívime každé okresné mesto na Slovensku, pretože našou úlohou je chodiť medzi vás a počúvať vaše názory.

Tentokrát sa na stretnutie s vami tešíme v Zlatých Moravciach. Príďte slobodne vyjadriť svoj názor v nedeľu 20. februára od 15:00 hod. na Námestie Andreja Hlinku v Zlatých Moravciach.

Hlavnými rečníkmi podujatia budú Róbert Švec, Štefan Polačik, Katarína Boková, Pavol Poprocký a na vaše otázky budú pripravení odpovedať aj ďalší ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

Za silné, sebavedomé a bezpečné Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Liberálna propaganda: V stredu 16. februára zaútočí Rusko na Ukrajinu. A realita? Švec komentuje…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds