Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec odporúča zločincovi Mikulcovi, aby sa radšej venoval…

Dámy a páni! Liberálne médiá: Mikulcova polícia koná v prípade opozičného zoznamu zradcov (čítaj s porozumením: zoznam úplatných poslancov, ktorí hlasovali za vlastizradnú dohodu s USA). „Bol by som veľmi nerád, aby takéto veci nebodaj skončili niečím takým, ako skončili Ján a Martina,“ tvrdí vládny zločinec Mikulec.

Róbert Švec reaguje…

Tak na toto konanie a jeho výsledky som mimoriadne zvedavý, pretože je absurdné, aby polícia niekoho prenasledovala za to, že spíše zoznam poslancov, ktorí hlasovali za niečo… a tento zoznam následne uverejní. To už aj 50. roky 20. storočia sa pomaly začnú javiť, pri súčasnej organizovanej skupine vládnych zločincov, ako čas slobody a právnej istoty.

A zločincovi Mikulcovi odporúčam, aby sa radšej venoval bordelu, ktorý má v polícii a najmä škandalóznym prepisom odposluchov, ktoré už obleteli celé Slovensko a svedčia o tom, že polícia je zneužívaná na mocenský zápas. Opäť!

Mediálne tlačenie na pílu ohľadom opozičného zoznamu poslancov je iba nešikovnou až trápnou snahou zakryť škandál s prepismi odposluchov.

A pokiaľ ide o zoznam poslancov, ktorí hlasovali za okupačnú dohodu s USA, pre Mikulca a jeho kumpánov mám nepríjemnú správu. Nielenže tento zoznam bude do konca sveta medializovaný, ale príde deň, keď tento zoznam bude uverejnený v učebniciach Občianskej náuky a slovenskí žiaci sa o týchto nehanebných dňoch a súčasných koaličných zločincoch budú učiť.

O to sa my postaráme!

—————————-

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec adresoval dočasnému… Hamranovi štipľavú výzvu!

—————————-

Skončí v base za svoje zločiny aj Mikulec? Rozhodne ľud slovenský prostredníctvom obnovených vojenských súdov. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds