SHO: Buntácie virtuálne pokračujú. V rádiu Slobodný Vysielač diskutovať budú…

Vlastizradná dohoda s USA: Maslo na hlave má v tomto prípade aj súčasná parlamentná opozícia, počas vlády ktorej sa začalo s prípravou tejto vlastizradnej zmluvy.

Róbert Švec: Budúcnosť nášho štátu nie je vo vojenských zoskupeniach, ale…

A aj o pripravovanej okupácii Slovenska vojskami NATO…

Aj o tom bude diskusia, ktorá sa uskutoční v rádiu Slobodný Vysielač a ktorej sa zúčastní aj Svetana Angelová, ktorá sa vyjadrí k tomu, ako našu otčinu urobiť opäť sebestačnou, a to nielen v otázke potravinovej a aj k vlne zdražovania, ktorá zasiahla Slovensko.

Počúvame rádio Slobodný Vysielač, už túto nedeľu 30. januára od 16:30 hod. TU a vytvárame si vlastné názory.

————————-

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Prečo čítať noviny Právo Národa? Pretože obsahujú dôležité a podstatné…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds