SHO: Buntácie virtuálne pokračujú! Vo štvrtok budú v rádiu Slobodný Vysielač diskutovať…

Dámy a páni! Chcete sa dozvedieť objektívnu pravdu o dianí na Slovensku a vo svete? Chcete počuť originálne riešenia z dielne ľudí Slovenského Hnutia Obrody?

Ak áno, počúvajte vo štvrtok 17. februára od 16:00 hod. diskusiu v rádiu Slobodný Vysielač, ktorej sa zúčastnia aj: Katarína Boková, náš človek na otázky rodinné a sociálne, a aj Anton Ančic, náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

Diskusiu si môžete vypočuť TU. Aj o pripravovaných buntáciach pouličných v okresných mestách!

Za silné, sebavedomé a bezpečné Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec odporúča zločincovi Mikulcovi, aby sa radšej venoval…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds