SHO: Diskusia v Slobodnom Vysielači bude aj o slovenskej vakcíne proti vírusu Matovič-20

Dámy a páni. Vo štvrtok 4. marca od 17:00 hod. budú v rádiu Slobodný Vysielač diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková na aktuálne spoločenské témy.

Diskusiu si môžete naživo vypočuť TU.

Vládnu nám liberálne a protislovenské elementy, ktoré nemajú, okrem iného, žiadnu úctu a rešpekt voči tým, ktorí celý život vytvárali hodnoty.

Tak hlúpo a arogantne označiť dôchodcov za nepotrebný materiál, môže iba bezcitná hyena v ľudskej koži – liberál. Kto z vás, zo zapredanej bandy, sa našim dôchodcom úprimne poďakoval za ich úsilie, poznatky a vzdal im úctu? Kto z vás sa ich pýtal, či sa chcú nechať testovať? Koho zaujímalo, že plačú za svojimi blízkymi, pretože ste ich zavreli ako zločincov a vzali ste im nárok na objatie a pohladenie? Koho z vás zaujíma, či sa chcú nechať očkovať a ako sa cítia?

Bezcitne ste ich odstavili, pretože ich pokladáte za príťaž. Pretože ste prehajdákali ich, aj naše dôchodky.

Viac vo videokomentári Kataríny Bokovej.

—————————–

Prečítajte si tiež: Video. SHO: V boji s koronavírusom presadzujeme dobrovoľnosť. Tak je to správne, tak to má byť!

—————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds