Video. SHO: V boji s koronavírusom presadzujeme dobrovoľnosť. Tak je to správne, tak to má byť!

Dámy a páni. V stredu 24. februára diskutovali Róbert Švec a Katarína Boková v rádiu Infovojna o aktuálnych témach, ktoré hýbu Slovenskom.

Pripravili sme pre vás zostrih z celej diskusie. Dnes si môžete pozrieť a vypočuť ďalšiu časť záznamu, v ktorej Róbert Švec hovorí o postoji SHO k Pellegrinimu a Ficovi, a tiež o spôsobe ako bojovať s koronavírusom. Dobrovoľnosť je cesta TU.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu.

—————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Neoverená gebuzina nie je sloboda! A je jedno, či je z Východu alebo zo Západu!

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds