SHO: Čaputová a Pellegrini pre vás pripravujú ďalší politický podvod! Buďte ostražití, Slováci!

Irenka Bihariová so svojimi liberálnymi kumpánmi z Progresívneho Slovenska spustila akože kampaň za odstúpenie Matoviča. Rozkošný pokus ako získať lacné politické body.

Otázkou iba zostáva, čo robila Irenka na jeseň 2020, keď sme spolu s desiatkami tisíc Slovákov v uliciach Bratislavy a ďalších slovenských miest žiadali odchod Matovičovej luzy TU.

Alebo? Chceme to vlastne vedieť, čo robila. Radšej nie. Ale vieme, že vtedy o nej nebolo počuť. Takže je vinná v plnom rozsahu z podporovania a schvaľovania trestnej činnosti Matovičovej vlády, pretože aj nič nerobenie je vyjadrením súhlasu s krokmi vlády Igora Matoviča.

Dámy a páni. Štandardní recyklovaní politici pre vás pripravujú ďalší politický podvod. Pripravujú pre vás vládu Pellegriniho, Sulíka, Kollára a Irenky Bihariovej s požehnaním Zuzany Čaputovej. Taká vláda by bola ešte horším menším zlom ako je súčasná vláda Igora Matoviča.

A aj preto je dôležité, aby ste už dali šancu normálnym, zodpovedným a rozumným vlastencom, nám zo Slovenského Hnutia Obrody TU, pretože už od roku 2004, vtedy ešte ako občianski aktivisti, vám dokazujeme, že nezištne pracujeme pre Slovensko každý deň TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. SHO: V boji s koronavírusom presadzujeme dobrovoľnosť. Tak je to správne, tak to má byť!

————————-

Irena Bihariová sa mediálne preslávila aj tým, že sa verejne vysmievala obetiam holokaustu. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds