Video. SHO k udalostiam vo Vrútkach: Berieme si späť naše mierumilovné Slovensko

Vo štvrtok 11. júna celým Slovenskom otriasla tragická a veľmi zbytočná udalosť. Agresívny mladý muž vtrhol do školy, do triedy a útočil nožom na deti aj zamestnancov školy. Žiaľ, pri hrdinskom čine, pri snahe ochrániť deti, vyhasol život statočného učiteľa.

Rodine a všetkým blízkym vyjadrujem hlbokú a úprimnú sústrasť. Neviem si predstaviť, aké strašné muky prežívate. Zraneným a ustráchaným deťom, aj dospelým, želám skoré zahojenie jaziev, verím že na ich tváre sa časom vráti úsmev.

Krv na rukách z tohto ohavného skutku majú aj médiá. Denne nás kŕmia negatívnymi správami, plnými násilia, ovplyvňujú deti, mládež a slabých jedincov. Filmy a seriály sa pretekajú v tom, kto prinesie brutálnejšiu scénu, klasické filmové rozprávky získavajú iný, krvavý až hororový vzhľad. Počítačové hry už nie sú o tom ako húsenica pojedá jablká, ale o tom koľko litrov krvi potečie.

Pochybné neziskovky poberajú príspevky a dotácie na riešenie problémov v rôznych komunitách, ktoré sú na okraji spoločnosti, ale výsledky z ich práce nevidíme. Už malé deti v osadách týrajú zvieratá, brutálne ich mučia, ale táto problematika je tabuizovaná. Málokto si uvedomuje, že od týrania zvierat je len krok od toho, bodnúť niekoho nožom, alebo mu kameňmi rozbiť hlavu.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Zahraničné mimovládky? SHO: To je rakovinový nádor. A my sme politickí lekári

————————

Pracujúci ľudia sú preťažení, otupení, mladí sú zase znudení. Bažia po pozornosti, chcú sa rovnať svojim idolom z hudobných klipov, sú pomýlení a odrezaní od reality.

Politici sa škriepia, vulgárne si nadávajú, osočujú sa, škrtia sa a hryzú a všetky tieto ich prešľapy sa vďaka online svetu dostávajú okamžite k nám. Tí, ktorí majú ísť príkladom, sa správajú horšie ako vyhladované zvery niekde v buši.

Systém je nastavený tak, že chráni zlodejov, mafiánov, feťákov, násilníkov. Obete sú druhoradé, nie sú chránené ale naopak, vystavované čoraz väčšiemu nebezpečenstvu. A z každej strany sa na nás valia liberálne heslá, že každý má právo konať tak ako chce – slobodne, že musíme rešpektovať inakosť, že máme uvoľniť pravidlá a myšlienky.

————————

Prečítajte si tiež: Fond vzájomnej pomoci. SHO: Neschopnosť Matoviča a jeho babrákov? Alebo pripravovaný tunel?

————————

Hovorím NIE! Musíme nastaviť jasné pravidlá, musíme hneď pri prvom náznaku agresivity konať a násilníkov riešiť okamžite zákonnou cestou. Násilníci a neprispôsobiví občania nepatria do zdravej spoločnosti, ale na psychiatriu a za mreže. Nesmieme dovoliť, aby liberálni voľnomyšlienkari nastavovali pravidlá a vychovávali naše deti, aby z nášho krásneho mierumilovného Slovenska urobili skazenú Ameriku. Nechcem sa báť, kráčať po ulici, nechcem aby sa naše deti báli ísť do školy či na zmrzlinu.

Ak nám naše mierumilovné Slovensko nevrátite, tak si ho zoberieme späť!

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Bratislava: Liberáli opäť útočili. SHO: Odmietame ich hlúposť, nenávisť a nevraživosť

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Kataríny Bokovej:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds