SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj vo Veľkom Krtíši a pomohli sme aj vo Fiľakove

V septembrovej pomoci sme pokračovali na slovenskom juhu. Vo Veľkom Krtíši sme podali pomocnú ruku starej mame Estere a nezabudli sme ani na jej vnuka Ľudovíta, ktorému sme do školy nakúpili potrebné zošity a písacie pomôcky.

Po Veľkom Krtíši sme navštívili aj rodinku vo Fiľakove. Tu, spoločne s našimi drahými podporovateľmi, pravidelne pomáhame mladej rodinke, v ktorej vyrastajú dve deti.

Nestíhame sledovať, ako nám Matiasko a hlavne Sofinka, rastú a silnejú z výjazdu na výjazd. A to je dobré a sme za to radi, pretože aj to je signál, že rodičia si svoje rodičovské povinnosti plnia tak, ako majú a naša pomoc padá na úrodnú pôdu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Nevajatáme! Pomáhame aj v okrese Lučenec a už aj v okrese Trenčín

————————-

Veľký Krtíš:

Fiľakovo:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds